Bu forum sahipsiz mi ?

Arkadaşlar merhaba. 13.09.2011 tarihinde yazmış olduğum bir yardım talebime hala cevap yazılmadı. Editör1'e bizzat özel mesaj atmama rağmen cevap gelmedi. Suat arkadaş foruma uğrayamamıştır, uğradığı zaman mutlaka ilgilenilir demesine rağmen, editör1 foruma geliyor ama konuya bile bakmadan çekip gidiyor. Bu forum sahipsiz mi ? Forumun başına bir iş gelse, herkes dört koldan forumu korumaya çalışır. Bu durumda forum sahipsiz değil, sahipsiz olan benim. Bu konu ile ilgili son mesajımdır. Şifre isteme talebim ile bir an önce ilgilenilmesini TEKRAR rica ediyorum.

http://www.enternasyonalforum.org/uyelerden-duyurular/7048-editorlerden-yardim-talebi.html

Saygılarım Suat abiye.

Bu forum sahipsiz mi ? Forumun başına bir iş gelse, herkes dört koldan forumu korumaya çalışır. Bu durumda forum sahipsiz değil, sahipsiz olan benim. Bu konu ile ilgili son mesajımdır. Şifre isteme talebim ile bir an önce ilgilenilmesini TEKRAR rica ediyorum.

romantik komünist arkadaş haklıdır.. sanırım şifre isteme olayı editörlük ile ilgili olsa gerek.. ve yanıt verilmemiş ki tekrarlıyor..
bir an önce yanıt verilmesi gerekiyor..