Duyuru

#1
Sevgili arkadaşlar bildiğiniz üzere yakın bir zamanda forumumuzun bağlı olduğu servere yönelik gerçekleştirilen saldırı sonucu Forumumuz geçici süre kapalı kalmıştır.Serverdeki bir açık nedeniyle bu durum yaşanmıştır.Serverdaki tüm siteler aynı durumu yaşamıştır.

Ve halen birileri tarafından sitemize yönelik saldırılar gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.Siz değerli arkadaşlarımızdan ve Forum yönetiminden ricamız özellikle tanımadığınız kişiler tarafından gönderilen linklere asla tıklamamanızdır.Buna özellikle forum yönetiminin msn benzeri sohbet programlarındada dikkat etmesi gerekmektedir. Size özel mesaj yoluyla iletilen veya profil alanınıza yazılan linklere tıklamayın ve forum yönetimine bildiriniz.

Forumda tanımadığınız özellikle yeni üye olan kişiler tarafından açılan konulardaki linklere girmeyiniz.Biz forum yönetimi olarak Forumda bulunduğumuz anlarda bu konulara müdahale edip linki yada konuyu siliyoruz.

Bu konularda tüm arkadaşların hassasiyet içerisinde olmasını diliyor tüm Enternasyonal Forum katılımcılarını içtenlikle selamlıyoruz.Enternasyonal Forum Yönetimi
 
Üst