Herkesten Özür Dilerim-CAN WELAT

Tüm forumdan ve yönetimden özür dilerim...

Konularımı sildiğim ve sinirlerime hakim olamadığım için özür diliyorum...Forumu hacklemekle tehdit ettiğim için de özür diliyorum...

Hatamı da kabul ediyorum ve istifa ediyorum yöneticilik görevimden...

...............................

Hoşçakalın...

Dembaş hevalno...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın CAN WELAT;
Yapmış olduğunuz eylemler, dile getirdiğiniz düşünceler ve sonrasında özür dilemeniz takdir edilecek doğru bir davranıştır, Devrimci ahlakta bunu gerektirir. Lakin özre neden olan gelişmeler, forumun işleyişine-düzenine engel teşkil etmesinden dolayı, özrünüz yönetim toplantısında dikkate alınacak ve olası bir ban açılma durumunda, özür için almış olduğunuz yeni mahlas yasaklanacaktır. İlgili konu hakkında alınacak karar, yönetim tarafından şahsınıza bildirilecektir.

Saygı ve Selamlarımla

sevgili can welat..
özellikle böyle sesleniyorum.. banlanmış olman yüreğini bizden uzaklaştıramaz..
ayrıca..
bende özel olarak teşekkürlerimi iletiyorum sana.. sevgi ve dostluğumla birlikte..
beni yanıltmadın.. zekana ve kişiliğine olan güvenimi yanıltmadın..
yüreğim sevinç dolu..
tekrar aramızda göreceğimize inanıyorum...

sevgi-dostluk ve asil davranışına saygılarımla

suat

sevgili can welat..
özellikle böyle sesleniyorum.. banlanmış olman yüreğini bizden uzaklaştıramaz..
ayrıca..
bende özel olarak teşekkürlerimi iletiyorum sana.. sevgi ve dostluğumla birlikte..
beni yanıltmadın.. zekana ve kişiliğine olan güvenimi yanıltmadın..
yüreğim sevinç dolu..
tekrar aramızda göreceğimize inanıyorum...

sevgi-dostluk ve asil davranışına saygılarımla

suat

Öncelikle merhaba,

...............................
Teşekkür ederim suat abi.

.................Kuruluş aşamasında bulundum ve elimden gelen gayreti gösterdim.Yardımcı oldumsa ne mutlu bana.Yine olsa,yine yardım ederdim.Emeklerimin boşa gittiğini düşünmüyorum çünkü yararlı bir devrimci site kazandırdık sanal aleme.Gençlerin faydalanacağı ve devrimci dayanışmanın önünü açacak yararlı bir site.

Üzüldüğüm tek konu,makam mevki meraklısı olduğum izlenimi yaratmış olmam.Keşke böyle olmasaydı diyorum.Ama artık çok geç.

Abi,bazen onurlu bir şekilde davranmak en iyisidir.Beni anlamanı rica ediyorum.

Yönetici arakadaşlara da görevlerinde başarılar.İhtiyaç olduğunda beni msnden bulabilirsiniz,her türlü yardımı yapmaya hazırım yine...........Her zaman yanınızdayım.

Not:CAN WELAT mahlasının banını açtığınızda sildiğim konuları tekrardan açacağım,hatamı telafi edeceğim.

Sevgi ve umutla kalın.Herkese iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın Can welat;
Forum için yapılanlardan sonra devrimci ahlak kriterlerinde yanlışınızı görüp özür dilemeniz, forum yönetimi tarafından dikkate alınmış ve banınızın açılmasına ve şu an kullandığınız beyonce mahlasının yasaklanmasına karar verilmiştir. Aramıza tekrar hoş geldiniz.

sevgili can welat aramıza hoş geldin..

kişi yaşamı uzun erimlidir ve bir dizi olaylar içersinde süregider.. bu süreçde; aslolan yapılan hatalar değildir. hataları görmek kendini eleştirebilmek ve bunu toplum karşısında yapabilmek büyük bir erdemdir.
çok özür dileyen ve özeleştiri veren ile az veya hiç vermeyen arasında bir kıyaslama yapmak genelde toplumsal bir hatadır.
belirli bir seviyeye gelmeden bunu iddia etmek yanlıştır. bu anlamda özellikle genç arkadaşlarımızın hatalarını değil, hatalarına karşı yaklaşımlarını dikkate almak ve değer biçmek gerekir.
az iş yapan az hata yapar çok iş yapan yada yapmak isteyen de çok hata yapar.. ve bunları düzelterek yürümeyi becerenler en başarılı olanlardır.
hataların dikkate alınması ile yetinenler aynı hataları yapma karakterine sahiptir. aslolan hatalara karşı yaklaşımları dikkate almak olmalıdır.

kısaca
can welat arkadaşımız bu doğru tarzı tercih etmiştir. bir katılımcı can welat arkadaşın yoldaşı(hewali) bir katılımcı olarak bundan onur duydum..
ve bir yönetici olarakda bir kaç isteğini yerine getireceğim.. yazılarından bazı bölümleri editleyeceğim..
bu talebi şahsım olarak ayrıca beni mutlu etmiştir.

saygılarımla

suat

sevgili can welat aramıza hoş geldin..

kişi yaşamı uzun erimlidir ve bir dizi olaylar içersinde süregider.. bu süreçde; aslolan yapılan hatalar değildir. hataları görmek kendini eleştirebilmek ve bunu toplum karşısında yapabilmek büyük bir erdemdir.
çok özür dileyen ve özeleştiri veren ile az veya hiç vermeyen arasında bir kıyaslama yapmak genelde toplumsal bir hatadır.
belirli bir seviyeye gelmeden bunu iddia etmek yanlıştır. bu anlamda özellikle genç arkadaşlarımızın hatalarını değil, hatalarına karşı yaklaşımlarını dikkate almak ve değer biçmek gerekir.
az iş yapan az hata yapar çok iş yapan yada yapmak isteyen de çok hata yapar.. ve bunları düzelterek yürümeyi becerenler en başarılı olanlardır.
hataların dikkate alınması ile yetinenler aynı hataları yapma karakterine sahiptir. aslolan hatalara karşı yaklaşımları dikkate almak olmalıdır.

kısaca
can welat arkadaşımız bu doğru tarzı tercih etmiştir. bir katılımcı can welat arkadaşın yoldaşı(hewali) bir katılımcı olarak bundan onur duydum..
ve bir yönetici olarakda bir kaç isteğini yerine getireceğim.. yazılarından bazı bölümleri editleyeceğim..
bu talebi şahsım olarak ayrıca beni mutlu etmiştir.

saygılarımla

suat

Bırakıp gitmeye gönlüm razı olmadı abi.

Forum çocuğum gibi oldu bu yüzden ayrılmak zor geldi sanırım...Seni kırmıyorum ve kalıyorum abi...

Yarı yolda bırakıp gitmek bize yakışmaz.!