sayın aykut katılımcı

#1
sayın katılımcı.

sürekli komünistzemin sitesinden alıntılar aktarıyorsunuz ama altında link belirtmiyorsunuz.
enternasyonalforum'da, bir başka forumdan siteden veya herhangi bir alandan yazı aktarmak yasak değildir, site, forum ismi belirtmek de yasak değildir, aktarabilirsiniz ama altında alıntı veya link belirtmeniz gerekir. siz bunu yapmıyorsunuz.

diğer bir noktada : alıntıları asan alıntılardan sorumludur. gerek eleştiri amaçlı gerek ise bilgi olarak sunmak amaçlı da olsa, alıntılara gelecek eleştirileri asan kişilerin karşılaması gerekir. elbette her eleştiriye yanıt vermek zorunda değildir ama, bu anlamda., asan kişinin alıntı içeriği ile bağlantısını(onaylayıp-onaylamadığı) yada eleştiriyorsa eleştirilerini) belirtmesi gerekir.
siz ise, ne alıntı kaynağını belirtiyor, ne de bağlantınızı belirtiyorsunuz. lütfen bu noktalarda gerekeni yapın.

enternasyonalforum ; belirttiği kurallar çerçevesinde, her düşüncenin kendini ifade edebileceği, her kurumunda kendini ifade edebileceği bir tartışma alanıdır. bu özgürlük kadar, eleştiri özgürlüğü de belirtilen kurallar çerçevesinde geçerlidir. düşünce sunumu kadar bu sunulan düşünceye eleştiri hakkının kullanılabilmesi için, alıntı-kaynak ve asılan yazı ile ilgili asan katılımcının düşüncelerinin belirtilmiş olması gerekir.

sizden ricamız bu kriterlere uymanızdır.

sevgi ve saygılarımızla
 
Üst