sol!!haber!! karar ver

#1
abd kürtleri silahlandırıyor., eğitiyor.. ypg abd işbirlikcisi vs. vs. ..., t.c. sağı ve solunun malum argümanlarını saydım..
ama.. her iki "taraf" da ahmak ötesi yazıyor çünkü., kontra duruşları bu sonuçları yaratıyor.. öncelikle bunun bir ahmaklık olmadığını belirteyim.. misyonlarını yerine getiriyorlar..

sol!haber ve tayfası yazarlar!!.. abd ypg güçlerini eğitiyor.. ypg bölgede abd işbirlikcisi., vs. vs.. ama alttaki yazıyı da yazarlar!!..
Ordu birlikleri, Halep'in doğusunda Menbic'e doğru yönelerek, Suriye Demokratik Güçleri (SDG) mevzilerine ulaştı.
Böylece El Bab ile Deyr Hafir arasındaki IŞİD'liler kuşatılırken, TSK ile ÖSO'nun da Rakka'ya ilerleme şansı ortadan kalkmış oldu.

Suriye ordusu ile YPG öncülüğündeki SDG'nin herhangi bir çatışmaya girmesi beklenmiyor.
http://haber.sol.org.tr/dunya/suriye-ordusu-menbic-kirsalinda-sdg-mevzilerine-ulasti-187078

ilginç!! değil mi?.. abd işbirlikcisi ypg ile vatansever-anti emperyalist suriye ordusu kanka olmuş.., t.c. güçlerine dikiliyor..

yahu.. karar verin.. ypg abd işbirlikcisi ise engellediği t.c. ne oluyor.. hadi bunu anlatabiliriz de ya suruiye ne oluyor.. bunu anlatabilir mi? siniz..
 
#2
sol!haber amacın ne??!!

sol!haber yazmış!!!
Cumhuriyet'ten İklim Öngel'in haberine göre, Kılıçdaroğlu’nun Mart ayının sonuna doğru AKP Hükümeti’nin referandumda özellikle milliyetçilere mesaj olarak Kandil’e gireceğini; bayrak dikeceğini söylediği, ancak Kandil’in boşaltıldığını, PKK’nin başka bölgelere geçtiğini dile getirdiği öğrenildi.


haberi genetik kardeşi cumhuriyetten apartmış.. sorgulamamış.. kılıçartığoıoğlu atar tutar.. cumhuriyet de atar tutar.. sol!!haber haritalara bakmaz mı?..
t.c. kandile bayrak dikecek!!.. :D


t.c... uludere-çukurca-dağlıca bölgelerini halletti.., yetmedi.. haftanin-zap-metina-avaşin-hakurk bölgelerini de aştı.. bir tek kandile çıkması kaldı.. :D..
şakamısınız.. ya da amacınız ne?
 
Üst