Teori ve Politika Dergisinden bir halk ve özgürlük düşmanı faşist gladyocuya methiye

teori-ve-politika-dergisi.jpg

Bu yazıya tepki gösteren bir okurundan şu alıntıyla cevaplamış olalım.

''Devrimcilere pislik atarken mangalda kül bırakmayan sizlersiniz. Nalına mıkına vuran sizler. Siz nesiniz? Siyasi bir kişinin bir dünya görüşü olur, bir yeri olur, bir duruşu olur. Ne kadar omurgasız tipler ve dergisiniz. ''

TvP candır. çok delikanlı bi dergi. zoruna gidenin borusuna gitsin. Amerikan emperyalizmine ve Siyonist faşizme karşı İran'ın yanında olmak lazım.
Kürtler tutsak bir ulus olarak ABD ve Yahudi faşistleriyle iş birliğine girdi, yani antiemperyalizmden taviz verdiler, işleri e böyle geldi çünkü türkiye ve iran haklarını vermiyordu, bunu anlayışla karşılayabilirim. ama Kürtlerin hakları bölgenin diğer ulusların ve emekcileriyle çelişkiye düştüğü oranda ben de ezen ulusun tarafında olurum. ikinci israil'den yana olmam. kürtçülere soruyorum, kürdistan bir ikinci israil olarak bu bölgenin başına bela olsa vicdanınız sızlamaz mi.

TvP candır. çok delikanlı bi dergi. can dedin anlıyorum da delikanlı ne? oluyor..kadın gibi olsa kötü mü?...
yanlış bilmiyorsam.. bu çevre eski kaypakkayacı çevre.. sanırım delikanlılığı 12 eylülde bırakmışlar.. silahlı mücadelenin neresindeler.. yine yanlış bilmiyorsam.. garbisin çevresi yani eski halkın birliği olyor.. bazıları 3 dünyacı olup., perinçek miçosu olmuş., sonra devrimci halkın birliği olarak devam etmişti.. garbis.; ermeni olduğu halde hızlı devletçi millici biri haline gelmişti.. yazılarını bilirim.. sana da tavsiye ederim oku..

Amerikan emperyalizmine ve Siyonist faşizme karşı İran'ın yanında olmak lazım. evet yaçok haklısın!!!!!! .. bilmemek ayıp değil.. sorup-okuyup-görüp öğrenirsin.. ama bilmediğini bilmemek başka bir şeydir.. humeyni nasıl iktidar oldu.. ve kimleri kanla tasfiye etti ve kimler salak gbi kandı.. bilgin var mı?.. endenozya.. orada bir diktatör vardı.. dünyanın en kalabalık komünist partisi de vardı ve 1 milyon komünistti katletti.. diktatörün aı suharto.. ve onu abd tasfiye etti.. getiren abd gönderen de abd.. iran iktidarı da aynı.. sen-siz neyi savunduğunuzun farkındamısınız.. perinçek sarayın efendisini savunuyor..gerekçesi abd karşıtı hale gelmiş de!!!!.. aynısınız..genetik çekme olayı..