Trollerle mücadele için "İsimsizler Hareketi" kuruldu

#1
"iletişim ve bilişim kanallarında, manipülasyon, yalan, iftira niteliğindeki yayınları engelleyerek trollere karşı aktif savunmayı amaçlayan, bir çok fikir-düşünceden insanların bir araya geldiği dayanışma grubudur." şiarıyla kurulmuş kızıl siber ordu.
sosyal medyada yer alan aktrollere karşı çıkıp, başarılı sosyal medya çalışmaları yürütüyor. çalışmalarını telegram platformu üzerinden açtıkları kanalla yürütürken, ayrıca twitter hesapları bulunmakta.

telegram kanallarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

twitter hesaplarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oluşumda yer almak için şu adımları izleyebilirsiniz:
iPhone kullanıyorsanız AppleStore'u, Android kullanıyorsanız PlayStore'u açıp Telegram'ı indirin. Kurduktan sonra https://t.me/isimsizlerhareketi sayfasına tıklayın ve üye olun..
Bitmedi..
Daha sonra, aileniz ve çevrenizde "bizden" olanları da üye yapın.

İlk adımı attın, işte hepsi bu!
 
#2
Herhalde sol adına yapılacak en büyük ihanetten öteye gidemeyecek bir hareket,dönemin ''trollük'' diye adlandırdığı pespayalik içinde dünya devrimci tarihinin,sayısız mücadelesinin adını kirleten,ve hiç birşey okumamış görmemiş kendini ''solcu'' diye anlatan ve hiç bir nasibini almamış,sadece dönemin oligarşisinin ve onun çetesinin istediği şekilde savaşmaya boyun eğenlerin konformist -insanlara onlar gibi savaşmak daha kolay geliyor-bir rezaletten öteye gidemicek bir grup.
Rezillik
 
Üst