Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözüm

#1
Bugünlerde Benimde Yaşadığım Bir Problemin Çözümünü Sizlere Anlatmak istiyorum.Bildiğimiz gibi Dünyanın en Büyük video paylaşım istesi olan youtube ye Erişim Yasağı olduğundan yha dns yada programlar aracıyla bi şekilde ulaşıyorduk.Taki Bugüne kadar Ulaşabiliyorduk.Bugünlerde Yine Youtubeye ulaşmak isteyenler Sayfa Açıldıktan Sonra Video izlemek istediklerinde "An Error Occurred Please Try Again Later" Hatası Almaya Başladı.Benim gibi Belki sizlerde defalarca YENİLE yaptınız ama düzelmedi dimi ?
Bende Tam Bu Konuda Araştırma Yaparken bir sitede Bunla İlgili Çözüme Rastladım Ve Sizlerede Burdan Duyurmak istedim.
Youtube Videoları Host Dosyanızdaki Bası Adres Eksiklerinden Dolayı açılmadığını öğrendim.Bu olayıda yine youtubeyi erişime kapatanlar tarafından yapıldığı söyleniyor.Neyse Hemen Anlatıma geçiyoruz.

* Hemen Başlat--Çalıştır-- tıklayıp Hemen şunu Yazıyoruz " C:\WINDOWS\system32\drivers\etc "

* Karşımıza Gelen Ekranı Alta Alıp Hemen ŞURDAKİ rarda bulunan host dosyasını indiriyorsunuz.Rar Çıkardıktan Sonra Host Dosyasını Kopyalayıp Biraz Önce Alta Almış olduğunuz dosyanın içine yapıştırıyorsunuz.Karşınıza Gelen EVET -HAYIR seçeneğinden EVET e tıklayıp İşi bitiriyorsunuz.

hosts.rar
 
#2
youtubeye giremiyenlerde kulana bilir bu yöntemi basit ve hızlı bir çozum ttnet tarafından banlanan iplerin yerine güncel bansız iplerle deyiştiliyo
 
Üst